• Nasze konkursy

• KONKURS PRZEDMIOTOWY Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO

8 listopada 2023 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Przedmiotowy z Języka Rosyjskiego – etap szkolny.

Na etapie szkolnym do konkursu przystąpiły 2 uczennice :

Oleksandra Rozoronova z kl. 6f i Evielina Tsymbal z kl. 7a.

Arkusz zawierał zadania testowe o różnym stopniu trudności: zadania zamknięte, zadania otwarte, zadania z luką, tłumaczenie zdań z języka polskiego na język rosyjski, zadania sprawdzające znajomość leksyki i gramatyki, umiejętność czytania ze zrozumieniem oraz wiedzę realioznawczą o Rosji.

Gratulujemy !!!