• TERMINY  ZAKOŃCZENIA !

KLASY 4-7

Zakończenie roku szkolnego kl. 0-7 i LSP odbędzie się o godz. 10:00 23 czerwca 2023 r.

(wstępnie na boisku szkolnym)

KLASY 8

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 kl.8 odbędzie się 22 czerwca 2023 r. o godzinie 18:00

(wstępnie boisko szkolne)

• Nasze wypady

• Wycieczka do Warszawy

Zamieszczamy krótką relację z "wypadu do Warszawy". Jak widać było masę zwiedzania pod opieką naszych nauczycieli

• Nasze wypady....

• Biwak w Wądzyniu

Świetna zabawa i masa atrakcji, to charakteryzowało nasz wypad kilku dniowy na biwaku.

Były oczywiście zawody, ognisko, smażenie kiełbasek, basen, kręgle i pyszne jedzonko.

Biwak był realizowany przez Panią Danutę Lewicką

Wszędzie było nas pełno :D

• Nasze atrakcje

• DZIEŃ  DZIECKA

W naszej szkole było organizowanych wiele atrakcji sportowych i intelektualnych. Jedną z możliwości były zajęcia komputerowe i możliwość rywalizacji i zdobycia nagród.